Gymanya: Online Fitness – Şimdi Evde Egzersiz Yaparak Fit Ol!
Her yerde fitness
Ücretsiz Diyet Planı
HD Video Dersleri
Her seviyeye uygun
Her Yerde Spor
Gymanya ile antrenmanını PC, Laptop, Tablet ve Akıllı Telefonundan her yerde dilediğince yapabilirsin !
Ücretsiz Beslenme Programı
Gymanya ile 10 haftada fit bir vücuda sahip ol! Verdiğin kilolarını takip et, dilediğin zaman diyetisyenimize danışabilirsin.
Her Seviyeye Uygun
Yaşın, seviyen, vücut tipin hiç fark etmez.Her seviyeye uygun antrenman programları ile sporun tadını çıkar.
Ekipmansız Antrenman Yap
Her zaman ve her yerde spor ekipmanına ihtiyaç duymadan, belirlediğin hedefine göre antrenmanını yapabileceksin.

Body Pump

Kalça, bacak, core ve cardio egzersizlerin hepsi burada. Güç sende artık! Yoğun şiddette cardio ve güç arttırmaya yönelik Body Pump programımız vücudunun tamamına hükmedecek.
Süre 9:08:11 dk
Kalori 4341 kcal
Hedef Tüm Vücut
Zorluk Orta
Eğitmen Gökhan K.
Ekipman Mat

Fit Fight

Tekme ve stres attıran program Fit Fight! Hem zarar görmeden, hem kimseye zarar vermeden diz, dirsek, yumruk ve tekme tekniklerini öğrenerek forma girmek istiyorsan Fit Fight tam sana göre. Kalorileri ve fazla yağları nakavt ederken tüm stresini atıp pamuk gibi olacağın bir program seni bekliyor!
Süre 15:50:35 dk
Kalori 7495 kcal
Hedef Tüm Vücut
Zorluk Orta
Eğitmen Gözde T.
Ekipman Mat

HIIT

Sınırlarını zorlamak istiyorsan HIIT programımız tam sana göre! Yüksek şiddet, yoğun antrenman, maksimum seviyede güç, dayanıklılık ve yağ yakımı: İşte High Intensity Interval Training! Bu programın şakası yok, elinden gelenin en iyisini ortaya koymaya hazır ol. Havlunu ve suyunu yanına almayı unutma!
Süre 9:48:34 dk
Kalori 5232 kcal
Hedef Tüm Vücut
Zorluk Zor
Eğitmen Göksen Ç.
Ekipman Mat

Pilates

Pilatesi belki de çok duydun fakat böylesini hiç denemedin! Bu program sayesinde tüm vücudunu ve nefesini daha verimli kullanabileceksin. Omurganın çevresini, karın kaslarını, bacaklarını, belini güçlendirip, vücudunda dengelenmeye ihtiyaç duyan tüm kaslarını çalıştırmak için haydi pilatese!
Süre 5:54:50 dk
Kalori 1570 kcal
Hedef Tüm Vücut
Zorluk Orta
Eğitmen Talin M.
Ekipman Mat

Cardio Burn

Garanti veriyoruz Cardio Burn programımız tam bir yağ-savar! Vücut ağırlığını kullanarak yapacağın hareketlerle kondisyonunu üst seviyelere taşıyacak ve fazla yağlarını yakacaksın. Haydi havlunu, suyunu, matını al ve sen de Cardio Burn'e katıl!
Süre 14:32:37 dk
Kalori 7440 kcal
Hedef Tüm Vücut
Zorluk Orta
Eğitmen Göksen Ç.
Ekipman Mat

Yoga

Senin için her seviyeye uygun harika bir yoga programı hazırladık. Önemli olan hareketleri ustaca yapmak değil, yoga'yı severek ve öğrenerek yapmak. Zihnini ve bedenini dinlendirecek, dengelenecek bambaşka bir deneyim için seni de yoga programımıza bekliyoruz. Namaste!
Süre 11:34:39 dk
Kalori 5039 kcal
Hedef Tüm Vücut
Zorluk Orta
Eğitmen Talin M.
Ekipman Mat

Dans

Hip-hop, latin dansları, mambo, oryantal. Çeşit çeşit dans stillerini cardio egzersizlerle karıştırdık ve hem eğlenceli ve hareketli, hem de bol kalori harcatan videolar yarattık. Fırsat bu fırsat, sen de forma girerken farklı dans stillerini deneyimlemek istiyorsan hemen başla!
Süre 8:26:13 dk
Kalori 3026 kcal
Hedef Tüm Vücut
Zorluk Kolay
Eğitmen Songül E.
Ekipman Mat

7 GÜN ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN

SEN DE KALORİ YAKMAYA BAŞLA !

14.935 Kalori
Her Ay Ortalama Yakılıyor
0:30:22 Dakika
Her Ay Ortalama Spor Yapılıyor
ve gittikçe artıyor...

GYMANYA KALORİ SAYACI

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN

SAĞLIKLI VE DOĞAL BESLENME PROGRAMIN İLE 10 HAFTADA FİT BİR VÜCUT!

Sağlıklı ve fit olmak için spor kadar doğru beslenmek de önemli. İşte bu yüzden beslenme uzmanlarımızın sana hazırladığı beslenme programında ihtiyacın olan her şeyi bulacaksın: Alışverişte kullanabileceğin besin listenden, nelere dikkat etmen gerektiğinden önemli tüyolara kadar ne zaman, ne yemen gerektiğini, güncel kilonu ve beden kütle indeksini kolayca takip edeceksin! Gymanya ile artık sağlıklı ve dengeli beslenmek çok daha kolay!

ŞİMDİ SAĞLIKLI BESLENMEYE BAŞLA

SANA ÖZEL PROGRAMIN

Kardiyo, yoga, pilates, güç egzersizleri, kalça - bacak egzersizleri, dövüş teknikleri, hiit, dans ve daha fazlasını artık hedefine, seviyene ve zevkine uygun antrenman programlarında bulacaksın! Eğitmenlerin sana eşlik ettikleri antrenman videolarına ve beslenme programına hızlı erişim, yaktığın kalori, antrenman süren hepsi kolay takip etmen için burada!

SEN DE KENDİ PROGRAMINI OLUŞTUR

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN

Top